fbpx

Online Bağış Sayfası

Hızlı Bağış Sayfası ile sizlere karekod ile ulaştığınız bir bağış deneyimi sunuyoruz. Bu sayfada bazı öne çıkan bağış kalemlerine kolayca göz atabilirsiniz. Kolay Bağış yapmanızı amaçlayan sayfamızla kısa 1-2 adımda bağış yapmanız mümkün.

Hafızlık Bursu, Talebe Bursu, Kurban, Zekat, Sadaka ve Fitre gibi en önemli bağışları bu sayfaya yerleştirdik. Böylece hizmetlerin yürütülmesi için en temel hizmetleri sizlere sunmayı hedefledik.

Neden İlim Merkezi?

Bağışlar bir sivil toplum kuruluşunun olmazsa olmaz hizmet vesileleridir. İlim Merkezi olarak bizler, emanetlerinizi özenle tasnif ederek, tahsis ettiğiniz alanda sarf ediyoruz. Böylece faaliyetlerimizin güvenilir şekilde ve İslâmî kaidelere uygun şekilde yürümesini sağlıyoruz.

Hızlı ve Online Bağış yapabileceğiniz sayfamız ile emanetlerinizi ehline ulaştırmaya yönelik kolaylaştırıcı bir araç oluşturmayı hedefledik.

2013 yılından bu yana güvenle tercih ettiğiniz İlim Merkezi’nin hizmet alanlarını genişletmek ve tüm Başakşehir geneline yaymak için şükürle çalışıyoruz. Sizler bizlere güvendiniz, bizler ise sizlerle ehil kimseler rasında köprü olduk. Bu köprüyü daima sağlam ayakları üzerinde sabit tutmak bizim asli vazifemiz olacak.

İlim Merkezi tüm çalışmalarını eğitim faaliyetleri etrafında inşa etmektedir.

Bağış Sistemi Nasıl İşliyor?

İlim Merkezine yapacağınız bağışlar en hızlı şekilde tasnif edilir. Bağışların tasnifi esnasında tahsis ettiğiniz alan dikkate alınır. Bağış yaptığınızda merkezimizde şu işlemler gerçekleşir:

  • Bağışın kaydedilmesi (Online işlemlerde anlık, havale ve eft işlemlerinde gün içinde)
  • Yapılan bağışın kaydedildiğine dair SMS bildirimi gönderilmesi (online işlemlerde gün içinde, havale ve eft işlemlerinde en geç ertesi gün)
  • Bağışınızın tasnifi (Bağışınız tahsis ettiğiniz alana göre ayrılır)
  • Alınan bağışın sarf edilmesi (Bağışınız tahsis edilen alandaki faaliyetler için en hemen kullanılmaya başlar)

NOT: Kurban bağışları ile iligi süreci, kurban bağışı hakkındaki sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Bizi Arayın!

Unutmayın, sizlere herhangi bir konuda bilgi vermekten memnuniyet duyacağız. Bağışlarınız ya da İslâmî ilimlerle ilgili her konuda bizlere 0533510807777 numaralı mobil ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman merkez ya da şubelerimize gelerek yüzyüze bilgi alabilirsiniz.

İlim Merkezi sizlerle var.


Fitre/Fıtır Sadakası için her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ilan edilen fitre tutarı dikkate alınmaktadır.

SOHBET VE FALİYETLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUP ABONE OLUN

[forminator_form id="20022"]