Genel Bağış

Kurban Bağışı, Talebe Bursu Bağışı, Aşevi Bağışı, Talebe Yemeği Bağışı, Eğitim Kitap Bağışı gibi tüm faaliyet alanlarımıza dilerseniz buradan arzu ettiğiniz miktarda bağış ile destek olabilirsiniz.  Tavsiye edilen bağış miktarı gösterilmektedir. Dilediğiniz tutarda bağış yapabilirsiniz.

Önerilen: 50,00

Açıklama

Genel Bağış kalemi, öncelikli olan faaliyetlerimize katkı sağlayabileceğiniz bağış türüdür. Bağışınızı, o an için en öncelikli alan hangisi ise oraya yönlendiririz. Genel bağışlar sivil toplum kuruluşlarının en önemli gelir kaynağıdır. Bir sivil toplum kuruluşunun, varlığını devam ettirmek üzere temel gereksinimlerini karşılayabileceği gelir kalemidir. İslâmî sivil toplum kuruluşlarının faaliyetleri de genellikle bu genel bağış kalemi gelirlerinden yürütülür.

İlim Merkezi‘ne yapacağınız katkı, kuruluşumuzun tüm faaliyetlerinden ecir elde edebileceğiniz manevi bir ortaklığa dönüşür. İlim Merkezimizdeki faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için Faaliyetlerimiz sayfasına bakabilir ya da bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.